Aktualności z życia szkoły

Dzień Otwarty

W dniu 7 kwietnia 2022 nasza szkoła zaprezentowała ofertę  edukacyjną i bazę dydaktyczną na Dniach Otwartych.  Możliwość zapoznania się z nami mieli  rodzice, młodzież i pedagodzy uczestniczący w tej imprezie. Zaprezentowaliśmy typy szkół jakie mamy do zaproponowania w nowym roku szkolnym. Można było zwiedzać pracownie zawodowe oraz sale lekcyjne. Młodzież zaprezentowała ekspozycję konkursów zawodowych.  W technikum budowlanym był to konkurs na domek-hotel dla owadów a w technikum hotelarskim  na stół tematyczny. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali również umiejętności z zakresu carwingu, baristy, kelnera, obsługi gościa hotelowego i jednostki mieszkalnej. Film promocyjny można zobaczyć w zakładce REKRUTACJA gdzie dostępne  są również dokumenty rekrutacyjne.

Elżbieta Chocian i Anna Podorska