Aktualności z życia szkoły

SZKOLNY KONKURS „STÓŁ WIELKANOCNY”

6 kwietnia br. odbyła się I edycja szkolnego konkursu polegającego na przygotowaniu stołu okolicznościowego, którego tematem przewodnim był „Stół wielkanocny”. Konkurs skierowany był do uczniów klas Technikum hotelarskiego, którzy w dwuosobowych zespołach przygotowywali aranżacje według własnego pomysłu. Konkurs był okazją nie tylko do zaprezentowania umiejętności związanych ze sztuką kelnerską, lecz również do sprawdzenia swoich umiejętności w pracy zespołowej. Uczniowie wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Przygotowane przez uczniów aranżacje oceniały panie Agnieszka Temkowicz i Anna Kuryłowicz, nauczycielki przedmiotów zawodowych. Największe uznanie zdobyły uczennice Julia Czajkowska i Daria Huzarska z klasy II. Drugie miejsce przyznano Aleksandrze Alberskiej i Nikoli Podlasińskiej z klasy III, trzecie miejsce zdobyły Roksana Woźniak i Nikola Ligęza z klasy II.

Zwycięzcy otrzymają dyplomy i nagrody. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji szkolnego konkursu.

                                                                                                                         Agnieszka Temkowicz