Aktualności z życia szkoły

UCZNIOWIE KLASY I TZ Z WIZYTĄ W HOTELU HAMPTON BY HILTON W ŚWINOUJŚCIU

13 czerwca 2017 r. przyszli hotelarze – uczniowie klasy I Technikum – kształcącego w zawodzie: technik hotelarstwa i technik organizacji reklamy mieli okazję poznać tajniki tego zawodu podczas wizyty zawodoznawczej w Hotelu Hampton by Hilton w Świnoujściu. Wizyta w hotelu rozpoczęła się od projekcji filmu, w jednej z sal konferencyjnych, na temat historii powstania sieci hoteli Hilton. Po projekcji filmu, pan Tomasz Węckowski – Kierownik Operacyjny Hotelu Hampton by Hilton, w bardzo ciekawy sposób zapoznał uczniów ze specyfiką działalności hotelu jak również standardami obsługi oraz wyposażenia obowiązującymi w obiekcie, przedstawił strukturę organizacyjną hotelu i zadania poszczególnych działów organizacyjnych. Uczniowie mogli również zwiedzić obiekt, zobaczyć restaurację hotelową, sale wielofunkcyjne, wybrane typy jednostek mieszkalnych oraz recepcję. Wizyta w hotelu pozwoliła uczniom poznać nie tylko organizację i techniki pracy poszczególnych działów organizacyjnych w obiekcie hotelarskim, lecz również poznać standardy obowiązujące w sieci hoteli Hampton by Hilton.
Agnieszka Temkowicz