Aktualności z życia szkoły

Wizyta zawodoznawcza w hotelu Golden Tulip Międzyzdroje Residence

15 października 2015 r. uczniowie klas I i III Technikum (technik hotelarstwa) uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do Hotelu Golden Tulip Międzyzdroje Residence.

Celem wizyty było poznanie organizacji i technik pracy poszczególnych pionów organizacyjnych w obiekcie, poznanie struktury organizacyjnej obiektu oraz specyfiki działalności.

Hotel Golden Tulip Międzyzdroje Residence to nowy obiekt zarządzany zgodnie ze standardami oraz pod marką międzynarodowej grupy hotelowej Louvre Hotels Group, posiada ciekawą lokalizację, znajduje się w otoczeniu Wolińskiego Parku Narodowego, położony jest w bardzo bliskiej odległości od plaży (100 m). Hotel dysponuje 110 przestronnymi i nowoczesnymi apartamentami hotelowymi typu studio, suite, exeqiutiv, admirał. Wszystkie apartamenty są komfortowo wyposażone i posiadają balkon lub taras, sypialnię lub aneks sypialny, część wypoczynkową, łazienkę oraz aneks kuchenny. Apartamenty na najwyższych kondygnacjach posiadają dodatkowo taras na dachu. Do dyspozycji gości jest restauracja hotelowa serwująca dania kuchni polskiej i międzynarodowej, strefa Wellnes &SPA z basenem, sauną suchą i parową oraz jacuzzi, strefa dla dzieci z placem zabaw na świeżym powietrzu i pokojem zabaw, 2 sale konferencyjne.

Podczas wizyty w hotelu uczniowie poznali zasady funkcjonowania obiektu oraz mieli okazję obejrzenia najważniejszych miejsc: recepcji hotelowej, hotelowego lobby, restauracji hotelowej, strefy wypoczynku – Wellnes, sali konferencyjnej, strefy dla dzieci, podziemnego i dozorowanego parkingu oraz apartamentów.

Agnieszka Temkowicz

img_1648 img_1653 img_1657 img_1658 img_1659 img_1663 img_1664 img_1665 img_1673 img_1675 img_1680 img_1688 img_1692 img_1693 img_1695 img_1698