Aktualności z życia szkoły

Za nami studniówka…

W sobotę 13.01.2018 r. w hotelu Aurora w Międzyzdrojach odbył się bal klas  maturalnych  Technikum i Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie. Wszyscy zgromadzeni byli pod wrażeniem odtańczonego przez młodzież dostojnego poloneza w układzie choreograficznym pana Jarosława Tarnowskiego. Przyszli maturzyści złożyli podziękowania dyrekcji szkoły i swoim wychowawcom oraz zaprezentowali krótki program artystyczny. Okolicznościowe przemówienie wygłosiła pani dyrektor Anna Jarząb. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: pan wicestarosta kamieński Marek Matys, radny powiatu kamieńskiego pan Waldemar Dubrawski oraz z ramienia burmistrza Wolina pani Agnieszka Pawełczyk, od których przyszli maturzyści usłyszeli mnóstwo życzeń i cennych rad na nadchodzący czas. W imieniu rodziców życzenia młodzieży  złożyła pani Sylwia Brzęczkowska.

Maturzyści bawili się doskonale w rytm   znanych i lubianych przebojów muzycznych, a szczególną  atrakcją tego wyjątkowego wieczoru był polonez odtańczony przez wszystkich uczestników przedmaturalnego balu. Zabawa przebiegająca w radosnej, kulturalnej atmosferze zakończyła się nad ranem.  Studniówka 2018 z pewnością pozostanie dla wszystkich, miłym wspomnieniem. Teraz pozostaje nauka i odliczanie dni do majowych egzaminów…