Aktualności z życia szkoły

ZACZYTAJ SIĘ W INTERNECIE – CYFROWA BIBLIOTEKA – WOLNE LEKTURY.

Znalezione obrazy dla zapytania wolne lektury

Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska, realizowany pro publico bono, we współpracy z Biblioteką Narodową, Biblioteką Śląską oraz Biblioteką Elbląską pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Biblioteka internetowa Wolne Lektury czynna jest 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. Zasoby biblioteki są całkowicie darmowe. W zbiorach biblioteki znajduje się min: wiele lektur szkolnych zalecanych do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz kilkaset audiobooków, dostosowanych do potrzeb osób słabowidzących, niewidomych, oraz osób mających trudności z czytaniem. Bez problemu można korzystać z Wolnych Lektur na urządzeniach mobilnych oraz zgodnie z prawem bezpłatnie je przeglądać, słuchać, ściągać, a także udostępniać innym i cytować.

ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z ZASOBÓW BIBLIOTEKI WOLNE LEKTURY ŚCIĄGNIJ KSIĄŻKI Z PÓŁKI