Aktualności z życia szkoły

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Wakacji nadszedł już czas…

25 czerwca 2021 roku w ZSP w Wolinie odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021. Jak w całej Polsce, odchodzący rok szkolny nie był rokiem łatwym. Czas pandemii sprawił, że prawie w całości był okresem, w którym nauka odbywała się zdalnie. Jednak dzisiejszy dzień był dniem radosnym, pozwalającym zapomnieć o trudnościach jakich doświadczyliśmy.

Apel rozpoczął się wprowadzeniem pocztu sztandarowego oraz odśpiewaniem „Mazurka Dąbrowskiego”. Prowadzący przywitali serdecznie dyrekcję szkoły panie Annę Jarząb i Małgorzatę Matys, gościa honorowego starostę powiatu kamieńskiego panią Joannę Piwińską oraz Grono Pedagogiczne, uczniów i ich rodziców.

Zostały wręczone nagrody starosty kamieńskiego najlepszym uczniom liceum i technikum, a po nich świadectwa z wyróżnieniem, nagrody i dyplomy.

Całą uroczystość uświetnił występ ucznia klasy 1 TH Huberta Krzemienieckiego, który wykonał utwór Ludwiga van Beethovena pt. „Oda do radości”.

Po zakończonym apelu uczniowie udali się na krótkie, przedwakacyjne jeszcze, spotkania ze swoimi wychowawcami.

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy !

Do zobaczenia we wrześniu!

Anna Wenta