Aktualności z życia szkoły

Zima za progiem….

Jak co roku jesienią inicjujemy w naszej szkole akcję dokarmiania zierząt. Wszystkich, którzy lubią przyrodę i szanują żywe stworzenia zachęcamy do dołączenia się do akcji.
       Na początek rozwiesiliśmy wokół szkoły specjalną karmę dla ptaków. Takie akcje musimy zacząć kiedy jest w miarę ciepło, żeby zwierzęta przyzwyczaiły się do miejsc gdzie mogą coś zjeść podczas mrozów. Zimą, kiedy spada temperatura, zaczynają się mrozy i pada śnieg, wiele ptaków przylatuje do ogrodów  w poszukiwaniu pokarmu. Zachęcamy do wywieszania karmy, rozsypywania ziarna oraz orzechów. Jeśli zaczniemy karmić zwierzęta musimy robić
to systematycznie.Pozdrawiamy Koło LOP.

                                                                                                                                         E.Chocian i A.Podorska