Aktualności z życia szkoły

CHARYTATYWNY KIERMASZ CIAST NA RZECZ SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W SOSNOWICACH

Los bezdomnych i porzuconych zwierząt nie jest obojętny młodzieży naszej szkoły, dlatego 19 października br. uczniowie zorganizowali charytatywny kiermasz ciast na rzecz Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sosnowicach. Do akcji aktywnie włączyły się klasy II TH i II TB przygotowując pyszne ciasta. Dla klasy II TH było to kolejne empatyczne działanie w ramach październikowej misji realizowanego Ogólnopolskiego Projektu Emp@tyczna Klasa. Pomaganie i dzielenie się tym co mamy jest piękne, ze środków zebranych ze sprzedaży ciast zostanie zakupiona solidna porcja karmy dla podopiecznych schroniska dla zwierząt.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły za wsparcie naszej wspólnej inicjatywy!

Agnieszka Temkowicz
Daria Hurbik