Aktualności z życia szkoły

INTEGRACYJNY WYJAZD NA BIWAK KLASOWY

W dniach 29.05.-01.06.2023r. uczniowie I klasy Technikum hotelarskiego wraz z wychowawcą panią Agnieszką Temkowicz oraz opiekunem panią Magdaleną Frankowską przebywali na klasowym biwaku na terenie Camping Mąkowary w Cybowie nad jeziorem Mąkowarskim.
W otoczeniu pięknego Parku Drawieńskiego pośród ciszy natura 2000 z dala od miejskiego zgiełku i dróg uczniowie mogli spędzić razem, cenny dla nich czas, korzystając z oferty campingu. Wspólne przyrządzanie i gotowanie posiłków w domkach, gry w piłkę siatkową i koszykową, spacer po lesie, plażowanie nad jeziorem, pływanie kajakami, gra w bilard i tenis stołowy, a w przedostatni wieczór ognisko i zabawa w chowanego z udziałem opiekunów były okazją do bliższego poznania się i integracji. Rożnorodność zajęć, niewątpliwe walory lokalizacyjne miejsca wypoczynku oraz miło spędzony czas sprawiły, że uczniowie wrócili zadowoleni i pełni wrażeń z pomysłami na kolejny klasowy wyjazd.

Agnieszka Temkowicz