Aktualności z życia szkoły

INTERNACKI DZIEŃ CHŁOPAKA

27 września, w ciepły ale mało słoneczny dzień wychowankowie Internatu spotkali się na grillu integracyjnym, który zorganizowały dziewczynki wraz z wychowawczynią w ramach obchodów Dnia Chłopaka. Grill integracyjny to szansa na lepsze poznanie się. Wyjątkowy nastrój sprzyjał opowieścią o swoich zainteresowaniach i pasjach.

Wychowankowie rozegrali również turniej w koszykówkę- „dziewczyny kontra chłopaki”. Płeć żeńska wspierana przez pana Petra Lustiuka dzielnie walczyła z drużyna męską.

Dziewczynki przygotowały grillowane kiełbaski, słodki poczęstunek oraz drobniutki upominek.

Spotkanie upłynęło w miłej i ciepłej atmosferze, nie  było czasu na nudzenie się, a wszystkim dopisywał bardzo dobry humor. Znakomita atmosfera grilla przyczyniała się do lepszego poznania kolegów i koleżanek. Być może pierwsza nić sympatii, jaka zawiązała się już we wrześniu, przerodzi się w przyjaźń na całe życie.