Aktualności z życia szkoły

Kartki z iskierkami emocji

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowa okazja do wysyłania kartek z życzeniami i pozdrowieniami.  Nawet najciekawszy sms, mms, e-mail czy e-kartka nie zastąpią tradycyjnej, papierowej, cudownie kolorowej świątecznej kartki. Klasa I LO i II TH postanowiły zrobić niespodziankę OREW Ostromice i własnoręcznie przygotowali kartki, które w wielkim pudełku zostały dostarczone dla pracowników i podopiecznych ośrodka. Niespodzianką dla naszych uczniów była paczka dostarczona przez tajemniczego gościa. Jak się okazało zostaliśmy również  obdarowani kartkami bożonarodzeniowymi przez wszystkie grupy OREW Ostromice.  Radość z otwierania paczki i czytania liścików była ogromna. Mamy nadzieję, 
że taka wymiana pozostanie już u nas tradycją.

 Z okazji Bożego Narodzenia życzymy naszym przyjaciołom z Ostromic, by te święta, a także cały nadchodzący rok upływał Wam w harmonii i zadumie, by nigdy nie zabrakło Wam ciepła drugiej osoby, a każdy dzień był pełen niezapomnianych chwil.

Aleksandra Jakubowska-Skocz
              Agnieszka Temkowicz