Aktualności z życia szkoły

MIĘDZYSZKOLNA WYMIANA KARTEK ŚWIĄTECZNYCH W JĘZYKU NIEMIECKIM

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, aby przybliżyć uczniom nieco zapomnianą już tradycję wysyłania życzeń świątecznych na tradycyjnych kartkach świątecznych, a nie przez SMS, e-mail, komunikatory czy portale społecznościowe 19 uczniów naszej szkoły wzięło udział w międzyszkolnej wymianie kartek świątecznych z uczniami z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach. Uczniowie własnoręcznie wykonali różnymi technikami kartki w języku niemieckim z krótkimi informacjami o sobie i życzeniami świątecznymi adresowane do konkretnego ucznia. W piątek 15 grudnia zostały wysłane kartki z życzeniami od naszych uczniów, a w środę 20 grudnia świąteczne życzenia od rówieśników dotarły również do naszych uczniów. Otrzymane prace przyniosły wiele radości i satysfakcji. Dziękuję wszystkim uczniom za udział w akcji i życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Koordynatorki: Agnieszka Temkowicz, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie
Ewa Szypuła, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach

Agnieszka Temkowicz