Aktualności z życia szkoły

KLASOWY KONKURS „STÓŁ OKOLICZNOŚCIOWY”

W środę 8 grudnia uczniowie klasy IV Technikum (technik hotelarstwa) w ramach klasowego konkursu podczas zajęć praktycznych przygotowywali w 2-osobowych zespołach stoły okolicznościowe. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością, kreatywnością i zdobytą wiedzą. Zadaniem uczniów było przygotowanie stołu okolicznościowego według własnego pomysłu. Uczniowie zaproponowali w swoich pracach: stół bożonarodzeniowy, wielkanocny, walentynkowy i sylwestrowy.Klasowy konkurs był świetną okazją do zaprezentowania swoich umiejętności i predyspozycji w zawodzie kelnera.

 
W klasowej rywalizacji zwyciężyły Wiktoria Celińska i Daria Gryta, zdobywając szczególne wyróżnienie i I miejsce za przygotowanie stołu wielkanocnego. II miejsce zdobyły Nikola Hajducka i Kinga Sikorska za przygotowanie stołu bożonarodzeniowego. III miejsce przypadło Kindze Chybickiej i Klaudii Stanisławskiej, które również przygotowały stół w klimacie bożonarodzeniowym. Klasowy konkurs jest wstępem do planowanego w najbliższym czasie konkursu szkolnego, w którym udział wezmą pozostałe klasy Technikum Hotelarskiego.

                                                                                                                                                 Agnieszka Temkowicz