Aktualności z życia szkoły

Kolejny miesiąc i kolejna MISJA za nami w ramach ogólnopolskiego projektu EMP@TYCZNA KLASA  

Kolejny miesiąc i kolejna MISJA za nami w ramach ogólnopolskiego projektu EMP@TYCZNA KLASA  #MisjaListopad2023 to  Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
Przesłanie akcji jest proste: bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką! 

Aby rozweselić listopadowe dni klasa I Liceum Ogólnokształcącego postanowiła mile zaskoczyć pracowników szkoły, koleżanki i kolegów. Przybicie żółwika i podarowanie cukierka było gestem, którego nikt się nie spodziewał. A wręczony balonik rozweselił szkolne korytarze.

Warto pamiętać, że to właśnie najprostsze, miłe gesty są najważniejsze. Słowa: „Dziękuję, że jesteś…”, „Wszystkiego najlepszego…” czy „Miłego dnia!” – to słowa znane wszystkim, które  wywołują radość i uśmiech. 
Bądźmy dla siebie życzliwi i tolerancyjni nie tylko w listopadzie!

Aleksandra Jakubowska-Skocz