Aktualności z życia szkoły

MARATON MATURALNY ROZPOCZĘTY

6 maja 2019 r. absolwenci Liceum Ogólnokształcącego i Technikum im. prof. Adama Wodziczki przystąpili punktualnie o godzinie 9.00 do pierwszego pisemnego egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym, rozpoczynając tym samym tegoroczny maraton maturalny, który potrwa do 23 maja. W kolejnych dniach tj. 7 maja tegoroczni abiturienci zmierzą się z egzaminem pisemnym z matematyki na poziomie podstawowym, natomiast 8 maja przystąpią do egzaminu pisemnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Każdy maturzysta musi obowiązkowo przystąpić do pisemnego egzaminu z języka polskiego, matematyki,  języka obcego nowożytnego oraz jednego wybranego dodatkowego przedmiotu na poziomie rozszerzonym oraz do egzaminu ustnego z języka polskiego i języka obcego nowożytnego. Wyniki matur uczniowie poznają 4 lipca 2019 r. Wszystkim tegorocznym abiturientom życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych!