Aktualności z życia szkoły

Przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”

W dniach 08 – 10. grudnia 2015 roku w Przedszkolu nr 1 w Międzyzdrojach, Przedszkolu Miejskim w Wolinie oraz w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie ( ze specjalnym udziałem dzieci klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej w Wolinie) odbyło się przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”.

Spektakl przygotowali uczniowie klas III Liceum Ogólnokształcącego i I Technikum Budowlanego z ZSP w Wolinie pod kierunkiem pani Moniki Kruszyny i pani Anny Wenty. W role bohaterów wcielili się: Natalia Sobczyk, Natalia Martuś, Aleksandra Dorosz, Barbara Merta, Dawid Szakiel i Kacper Mietluk. W rolę świętego Mikołaja wcielił się Emil Cichoracki.

Przedstawienie zostało odebrane przez dzieci bardzo pozytywnie. Mimo nielicznych chwil grozy, było dużo zabawy, śmiechu i radości, szczególnie w momencie pojawienia się świętego Mikołaja z koszem pełnym cukierków.

Po zakończeniu przedstawienia, dzieci ze swoimi opiekunami chętnie pozowali do zdjęć z aktorami.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC