Aktualności z życia szkoły

I Targi Pracy w Kamieniu Pomorskim

Uczniowie klas programowo najwyższych wzięli udział w I Targach Pracy w Kamieniu Pomorskim zorganizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim. W Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Wolińskiej wystawcy oferowali różne rodzaje zatrudnienia oraz ofertę edukacyjną. Uczestnictwo w targach daje młodzieży możliwość zorientowania się w lokalnym oraz krajowym rynku pracy, a także podjęcia decyzji co dalej robić po szkole ponadgimnazjalnej. W jednym miejscu można było zdobyć informacje o praktykach zawodowych, stażach, zapotrzebowaniu na dany typ zawodu czy o środkach finansowych na podjęcie własnej działalności.

dsc_0056 dsc_0057 dsc_0076 dsc_0077 dsc_0086 dsc_0089 dsc_0090 dsc_0095 dsc_0097 dsc_0099