Aktualności z życia szkoły

UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA STYPENDIÓW PREZESA RADY MINISTRÓW

9 listopada br. w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecinie odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Stypendystom Ministra Edukacji i Nauki. Stypendia podczas uroczystości wręczali Zachodniopomorski Kurator Oświaty Katarzyna Koszewska, Wicewojewoda Zachodniopomorski Mateusz Wagemann oraz poseł elekt Zbigniew Bogucki.  

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi w danym typie szkoły, który otrzymał promocję z wyróżnieniem uzyskując najwyższą w danej szkole średnią ocen oraz uczniowi ze szczególnymi uzdolnieniami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy. W województwie Zachodniopomorskim w roku 2023 stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymało 189 uczniów. Wśród nagrodzonych znalazły się również dwie uczennice naszej szkoły:


– Justyna Madej uczennica klasy IV Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Adama Wodziczko
– Lena Drzewińska uczennica klasy II Technikum im. prof. Adama Wodziczko kształcącego w zawodzie technik hotelarstwa.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów!

Agnieszka Temkowicz