Aktualności z życia szkoły

Wizyta zawodoznawcza w Radisson Blu Hotel w Szczecinie.

3 lutego 2017 r.  uczniowie klasy II Technikum (technik hotelarstwa) uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do hotelu Radisson Blu Hotel **** Szczecin. Radisson Blu Hotel Szczecin powstał w 1992 roku i jest pierwszym hotelem sieci w Polsce. Uczniowie podczas wizyty w hotelu zostali oprowadzeni po obiekcie, gdzie mogli zobaczyć poszczególne piony funkcjonalne min: recepcję, Lobby Bar, jak również jednostki mieszkalne, w tym pokoje standardowe, pokój Superior, pokój klasy Biznes oraz apartament. Kolejnym etapem wizyty była hotelowa restauracja Europa Restaurant &Cafe, serwująca śniadania bufetowe szybkie lunche i wykwintne kolacje. Następnie pokazano uczniom centrum konferencyjno-bankietowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, oferujące szeroką gamę usług związanych z organizacją różnych imprez, od kameralnych spotkań do wystawnych przyjęć. Wizyta w czterogwiazdkowym hotelu pozwoliła uczniom na bliższe poznanie standardów obowiązujących w sieci hoteli Radisson Blu.

 

Agnieszka Temkowicz