Aktualności z życia szkoły

Zapraszamy do #Komórkomanii i ty możesz zostać potencjalnym Dawcą.

Akcja #KOMÓRKOMANIA to nie moda na lepszy model telefonu, to moda na uratowanie komuś życia za pomocą komórek. Nie tych, które nosi się w kieszeni – tych, które nosi się w swoim ciele.

Społeczność Uczniowska Zespółu Szkół Ponadgimnazjalnych pod patronatem Fundacji DKMS organizuje akcje rejestracji potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych.

W dniu 8 marca 2018 roku od godziny 900 do godziny 1500 można się zarejestrować. Jeśli chcesz pomóc  zgłoś się do wolontariuszy którzy pobiorą od was wymaz z błony śluzowej policzka. Akcja dotyczy osób chętnych w wieku od18 do 55 lat. W holu naszej szkoły oczekiwać na ciebie będą wolontariusze, udzielający wyczerpujących informacji oraz pobierający materiał do badań. Jeśli chcesz wiedzieć więcej wejdź na stronę: https://www.dkms.pl.